Sztuka zakupów jesienią

Kompleksowa obsługa marki Outlet Factory na polskim rynku.

ZADANIE

Kompleksowa obsługa marki Outlet Factory na polskim rynku. Kampania jesienna.

REALIZACJA

Działania 360 stopni dla sieci centrów Outlet Factory prowadzimy nieprzerwanie od 2011 roku.

W 2015 roku koncepcja kreatywna „Manifest Your Style” została zmieniona i wsparta nowym świeżym stylem. „Sztuka zakupów” to niezwykle atrakcyjna wizualnie i bardzo pojemna platforma komunikacyjna. Odpowiadamy za stworzenie strategii oraz platformy kreatywnej marki Factory. Przeprowadzamy kompleksowe kampanie reklamowe, które obejmują akcje zarówno sprzedażowe, jak i wizerunkowe (np.: Jeansomania, Weekend kobiecy, Butomania, w trakcie których na klientów czekają jeszcze większe zniżki na określone produkty), a także działania social media.

Marka Factory prezentuje nową, jesienną odsłonę kampanii „Sztuka zakupów”. Zrealizowana w miejskich plenerach „Sztuka zakupów”, to hołd złożony klientom marki, którzy kochają miejski szyk i wielkie zakupy w niskich cenach. Dołącz do nich i wyrażaj swój indywidualny styl – jak bohaterowie sesji – w codziennych sytuacjach; na randce, w biurze, w kawiarni i kiedy pędzisz ulicami miasta, z miejsca na miejsce. Bądź modna w każdej sytuacji – w rozsądnej cenie. Noś się ciepło tej jesieni!


Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

zamknij →