WISE BRAND

Job offers polish language.

Next project Next project

Social Media Specialist

1 JEŻELI:

- swój poranek zaczynasz od sprawdzenia, co słychać na Facebooku, Instagramie, Snapchacie,
- dzień bez selfie na Insta to dla Ciebie dzień stracony,
- Youtube'a możesz oglądać godzinami,
- snapujesz, twittujesz, a może nawet pinujesz,
- jesteś kreatywny/a i uśmiechnięty/a

TO MUSIMY CIĘ POZNAĆ!

2 OBOWIĄZKI:

- tworzenie treści, przygotowywanie planów postów,
- przygotowywanie koncepcji konkursów, przeprowadzanie ich na profilach FB, Instagramie,
- monitorowanie profili FB, moderacja,
- kontakt z klientem,
- raportowanie.

3 W ZAMIAN OFERUJEMY:

- pracę w twórczym zespole,
- udział w ciekawych projektach dla międzynarodowych marek,
- stabilność zatrudnienia.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie  CV pod adres: rekrutacja@eskadra.pl
W tytule prosimy wpisać: Social Media Specialist

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)".

Strategy Planner

1 Wymagania:

- masz min. 2 letnie doświadczenie w strukturach agencji reklamowych
- masz talent i sukcesy w wygrywaniu przetargów, poparte portfolio
- sprawnie tworzysz briefy klienckie
- śledzisz na bieżąco trendy społeczne
- lubisz tworzyć i prezentować strategie przed klientem
- biegle poruszasz się w świecie ATL, BTL i Digital
- umiejętnie wyciągasz insighty i obserwujesz otaczającą rzeczywistość
- potrafisz analizować raporty badawcze i wyciągać wnioski

2 Obowiązki:

- tworzenie zintegrowanych strategii komunikacji marek
- umiejętność tworzenia briefów i briefingów
- współpraca z agencjami badawczymi i domami mediowymi
- przygotowanie i prezentowanie prezentacji strategicznych
- trendwatching
- współpraca z działem Kreacji, Digital oraz Client Service'u.

3 W zamian oferujemy:

– szerokie perspektywy rozwoju
– pracę w niepowtarzalnym miejscu i wyjątkowym, twórczym zespole
– udział w ciekawych projektach dla międzynarodowych marek
– stabilność zatrudnienia
– atrakcyjne wynagrodzenie i pozycję w strukturze (senior strategy planner -> strategy group head)

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)".