STAŁA OBSŁUGA

ZADANIE:

Obsługa kreatywna, prowadzenie komunikacji na portalach społecznościowych oraz współpraca w zakresie public relations wraz z obsługą kryzysową.

REALIZACJA:

Tatrzański Park Narodowy to jeden z większych parków narodowych w Polsce. Co roku odwiedza go kilka milionów turystów. Celem TPN-u jest ochrona ekosystemu, prowadzenie działań edukacyjnych w zakresie świadomej turystyki oraz dbanie o dziedzictwo kulturowe Tatr. Ze względu na różnorodność podejmowanych działań Tatrzański Park Narodowy jest wzorcem dla innych podobnych organizacji.

W ramach współpracy z TPN-em prowadzimy komunikację w mediach społecznościowych, obejmującą publikowanie treści wizerunkowych i informacyjnych, moderowanie stron na Facebooku oraz Instagramie, a także zamieszczanie komunikatów informacyjnych na Twitterze. Oferujemy także doradztwo w zakresie public relations oraz projektujemy wybrane key visuale kampanii prowadzonych przez TPN. Jedną z przykładowych realizacji jest zakończona dużym sukcesem akcja Hokus Krokus promująca odpowiedzialną turystykę górską.

Celem współpracy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym jest zwiększenie efektywności jego działań w zakresie edukacji i komunikacji społecznej.


Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

zamknij →