OPEN EYES ECONOMY SUMMIT 2017

Drugi światowy Szczyt Ekonomii Wartości

ZADANIE:

Opracowanie identyfikacji wizualnej, przeprowadzenie komunikacji marketingowej, koncepcja kreatywna i realizacja scenografii kongresowej, a także przygotowanie i publikacja następnego numeru czasopisma „Open Eyes Magazine" i kolejnego tomu Open Eyes Booka. Wszystko to z okazji drugiej już edycji międzynarodowego kongresu ekonomicznego OPEN EYES ECONOMY, który odbył się w ICE Kraków Congress Centre 14–15 listopada 2017.

 

REALIZACJA:

Tegoroczny Open Eyes Economy Summit, czyli kongres ekonomii otwartych oczu, wielkie międzynarodowe forum odpowiedzialnej gospodarki społeczno-ekonomicznej, przybierająca na sile „błękitna rewolucja" – w skrócie OEES 2 – już za nami. 2 dniom spotkań na szczycie, 200 prelegentom z całego świata i ponad 2000 uczestników towarzyszyły podwójne emocje, a nam dwa razy więcej wyzwań programowych i realizacyjnych, ale i dwukrotnie większa satysfakcja niż rok temu! Jesteśmy dumni, że współtworzymy najbardziej wartościowy szczyt społeczno-ekonomiczny w tej części Europy.

Nasz dyrektor kreatywny – wspólnie z prof. Jerzym Hausnerem oraz Radą Programową kongresu – opracował merytoryczną koncepcję Open Eyes Economy, Eskadra zaś odpowiadała za cały marketing, oprawę i realizację tego ogromnego przedsięwzięcia. Wspólnie z Michelle – twarzą tegorocznej edycji – dziękujemy wszystkim zaangażowanym za pomoc i udział.

Serdecznie zapraszamy na trzecią edycję Open Eyes Economy Summit za rok.
Już 20–21 listopada w krakowskim ICE znowu będą na nas czekać piękne widoki – na przyszłość i na Wawel.
Open Your Eyes!


Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

zamknij →