Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Bądźmy bezpieczni na drodze 

ZADANIE:

Przygotowanie kampanii społecznej dotyczącej działań edukacyjnych na rzecz niechronionych uczestników ruchu drogowego.

 

REALIZACJA:

Na potrzeby ogólnopolskiej kampanii Eskadra odpowiedzialna była za stworzenie dwóch wersji spotów - PieszyVSkierowca i KierowcaVSpieszy.

Kampania ma zwrócić uwagę na zagrożenia wynikające z niezachowania ostrożności zarówno przez niechronionych, jak i zmotoryzowanych uczestników ruchu drogowego. KRBRD i MIB chcą wpłynąć na zmianę postaw poprzez pokazanie jak należy zachować się w występujących na co dzień w ruchu drogowym sytuacjach. Ponadto Eskadra przygotowała konferencję prasową inaugurującą początek kampanii, która była transmitowana na żywo za pośrednictwem serwisu YouTube i Facebook. Kampania zaplanowana została od 18 września do 10 grudnia 2017 roku. Jest realizowana wtedy, kiedy ilość wypadków z udziałem pieszych znacząco wzrasta. Emitowana jest w telewizji ogólnopolskiej i regionalnej, kinach, komunikacji miejskiej, dworcach kolejowych, Internecie oraz na OOH. 


Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

zamknij →