Jazdy testowe Klasą X

ZADANIE:

Przygotowanie i kompleksowa realizacja eventu dla marki Mercedes-Benz.

REALIZACJA:

Mercedes-Benz to jedna z najstarszych marek motoryzacyjnych na świecie, która w produkowanych pojazdach łączy oryginalne i innowacyjne pomysły z wysublimowaną estetyką i wyrafinowanym designem.

Na zlecenie klienta zajęliśmy się opracowaniem oraz realizacją eventu dla klientów marki Mercedes-Benz. Do udziału w wydarzeniu zaprosiliśmy instruktorów z Akademii Bezpiecznej Jazdy Tomka Kuchara oraz członków Fundacji GOPR. Goście mogli uczestniczyć w zajęciach z jazdy terenowej, specjalnych warsztatach, zajęciach plenerowych z udziałem ratowników GOPR oraz pokazie tresury psów ratowniczych. Jedną z głównych atrakcji było testowanie Mercedesa Klasy X z nowym silnikiem 350d. Podczas wydarzenia uczestnicy mieli także okazję zobaczyć wystąpienie Rafała Sonika – polskiego kierowcy rajdowego, zwycięzcy Rajdu Dakar - a także zwiedzić malownicze okolice olsztyńskiego zamku i Pustyni Siedleckiej.

 


Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

zamknij →