Eskadra organizuje „Tefalove święta”

Promocja konsumencka dedykowana sprzętom AGD.

Zadanie

Opracowanie mechanizmu, komunikacji i kreacji promocji konsumenckiej, przygotowanie landing page’u i materiałów POS.

Realizacja

Święta to czas dzielenia, prezentów, miłości, radości oraz kulinarnych rozkoszy – i to właśnie czeka na klientów marki Tefal w promocji „Tefalove święta”. Nasza agencja opracowała rozwiązanie, dzięki któremu zarówno ci, którzy lubią dawać prezenty, jak i ci, którzy wolą je dostawać, będą w pełni usatysfakcjonowani.

Wszyscy kochamy prezenty - szczególnie w okresie świątecznym – dlatego w promocji konsumenckiej zorganizowanej przez Eskadrę dla marki Tefal, kupując jeden produkt, można wygrać dwa kolejne w prezencie – dla siebie i wybranej osoby. Wystarczy podzielić się za pomocą strony www.tefalove.pl szczerym wyznaniem, kogo i dlaczego chcemy obdarować.

Sympatyczne wyznanie może przerodzić się również w kulinarną przygodę życia, bowiem w finale na zwycięzcę czeka nie lada atrakcja – podróż marzeń dla 2 osób do jednego z pięciu krajów, które nadają życiu wyjątkowego smaku.

Dodatkowo każde zgłoszenie jest premiowane e-bookiem z przepisami, którego okładkę można spersonalizować poprzez zdjęcie lub dedykację i wysłać bliskim, z którymi chcemy dzielić nasze kulinarne doznania.

Zespół Eskadry jest odpowiedzialny za kompleksową realizację akcji, począwszy od pomysłu, poprzez komunikację z klientami za pomocą materiałów POS i www, a skończywszy na logistyce i obsłudze promocji w trakcie jej trwania. 


Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

zamknij →